کانون آگهی تبلیغات پرتوگستر با مشاوره صحیح و تمرکز بر دغدغه ها و نیاز های شما و با توجه به گستردگی خدمات و با در نظر گرفتن همه جوانب کاری بهترین پیشنهاد تبلیغاتی با کمترین هزینه طراحی و اجرا را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهد ماند.

 درباره ما

کانون آگهی و تبلیغات پرتوگستر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1383 فعالیت خود را با تیم مدیریتی در زمینه تبلیغات، طراحی گرافیک، تحقیق بازار، تولید و مارکتینگ آغاز نمود.

کانون آگهی و تبلیغات پرتوگستر بر این باور است که بزرگترین سرمایه اش در درجه نخست مشتریان وفادار و سپس تیم زبده و کارآمدی است که با بهره گیری از ایده های خلاق، ابزارها و فناوری نوین در خدمت گروه و مشتریان خود می باشند. 

هنرمندان و متخصصان کانون آگهی تبلیغات پرتوگستر از بدو تاسیس تاکنون با هدف تاثیرگزاری مثبت بر کسب و کار مشتریان خود سعی داشته تا به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی های بازار هدف، درک صحیح و کارشناسانه نیازهای مشتریان و با کمک دانش فنی و تلفیق آن با هنر نوین و بویژه خلاقیت بی بدیل هنر ایرانی جلوه ای نوین و علمی از صنعت تبلیغات را به مخاطبان خود عرضه نماید. 

کانون آگهی تبلیغات پرتوگستر با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان ، باتجربه و هنرمند و تلفیق مقوله های علمی و هنری در زمینه دانش تبلیغات بر آن است تا خود را به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تبلیغات و بازاریابی مطرح نماید که زمینه ساز این هدف افتخار همکاری با بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی، کارخانجات، واحدهای تولیدی معتبر و نمایشگاه هاست که کارنامه درخشانی از این همکاری مستمر نوید دهنده رسیدن به این هدف می باشد.

چرا پرتوگستر؟

بالاترین افتخاری که نصیب کانون آگهی و تبلیغات پرتوگستر در یک جمله، اعتمادی است که مشتریان نسبت به پرتوگستر دارند. تنها علت آن این بود که مدیران کانون پرتوگستر با دانش و هنر بهترین و کم هزینه ترین را برای خوب دیده شدن به مشتریان معرفی نموده اند.

احترام به نظر مشتری و تلاش همه جانبه در اجرای خواسته آنها، کانون آگهی تبلیغات پرتوگستر با احترام تمام، نیازهای مشتریان را دریافته و برای آنها راه حلی منطقی ارائه میکند.

نگاه کانون آگهی و تبلیغات پرتوگستر

در بازار رقابتی امروز، موفقیت پروژه‌های چاپ و تبلیغات، علاوه بر داشـــتن تخصص، نیازمـــند توانایی ایجاد هماهنگی و انسجام بین واحدهای تولید کننده و همچنین براورده ساختن نیاز کارفرما و اجرای طرح با توجه به تعهد و مدیریت زمان و هزینه های کارفرما می باشد. در این راستا کانون آگهی و تبلیغات پرتوگستر ، با دانش فنی و تجربه بیش از 13 سال این امور را تســریع بخشیدن و زمان انجـام پروژه‌های چاپ و تبلیغ را کاسته و در هزینه ها صرفه جوی می نماید.

گام نخست برای همکاری با پرتوگستر

با یک تماس تلفنی با ما، کار شناسان کانون آگهی تبلیغات پرتوگستر شما را با جزئیات فنی و راهکارهای متفاوت آگاه میسازند و در نهایت با نظر شما بهترین و کاربردی ترین امور بررسی و تعیین خواهد شد.